english bulgarian

9:45 Tue, Jun 18, 2019
Home

Hot Tips

Order by: Time Competition
Time Match 1 X 2 Tip Result League
00:30 Brazil - Bolivia Brazil - Bolivia -2000 +1200 +4000 1 3 - 0 FT South America South America Copa América
01:00 Serbian W. E. - Waterloo Serbian W. E. - Waterloo 2 2 - 1 FT Canada Canada Csl
07:00 Peninsula - Brisbane U21 Peninsula - Brisbane U21 -500 +550 +800 1 3 - 2 FT Australia Australia Npl Queensland
07:30 Heilongjiang Lava - Meizhou Hakka Heilongjiang Lava - Meizhou Hakka 1 2 - 1 FT China China Jia League
07:30 Stallion - Mendiola FC 1991 Stallion - Mendiola FC 1991 1 6 - 1 FT Philippines Philippines Pfl - Play Offs
08:00 Brisbane K. - University of Queensland Brisbane K. - University of Queensland 2 2 - 2 FT Australia Australia Brisbane Premier League
08:00 Bayside - Albany Creek Bayside - Albany Creek X 1 - 2 FT Australia Australia Brisbane Premier League
08:00 Caboolture - Taringa Caboolture - Taringa 2 Australia Australia Brisbane Premier League
08:00 Xinjiang Tianshan - Sichuan Annapurna Xinjiang Tianshan - Sichuan Annapurna +125 +195 +205 1X 3 - 0 FT China China Jia League
08:00 Kaya - Global FC Kaya - Global FC -1250 +750 +2200 1 1 - 0 FT Philippines Philippines Pfl - Play Offs
08:15 Hrebec - Kutna Hora Hrebec - Kutna Hora 3 - 4 FT Czech Republic Czech Republic Stredocesky Kp
08:30 Plock - Elana Torun Plock - Elana Torun Cancl. World World Club Friendly
08:30 Plzen - Domazlice Plzen - Domazlice -1000 +650 +1200 1 5 - 2 FT World World Club Friendly
08:30 Brisbane City - Moreton Bay Utd Brisbane City - Moreton Bay Utd -105 +320 +190 2 2 - 2 FT Australia Australia Npl Queensland
09:00 North Pine - Acacia Ridge North Pine - Acacia Ridge +175 +270 +110 12 1 - 3 FT Australia Australia Brisbane Premier League
09:00 Shimizu - Yokohama M. Shimizu - Yokohama M. Live Game Center +210 +275 +110 2 3 - 2 FT Japan Japan J-League
09:00 Kanazawa - Ehime Kanazawa - Ehime -143 +260 +400 1 0 - 0 FT Japan Japan J-League Division 2
09:00 Kofu - Verdy Kofu - Verdy -175 +275 +500 1 0 - 2 FT Japan Japan J-League Division 2
09:00 Chiba - Kagoshima Utd Chiba - Kagoshima Utd +125 +230 +220 1X 2 - 1 FT Japan Japan J-League Division 2
09:00 Omiya Ardija - Gifu Omiya Ardija - Gifu -167 +280 +475 1 2 - 1 FT Japan Japan J-League Division 2
09:00 Yokohama - Tokushima Yokohama - Tokushima +175 +225 +155 2 1 - 2 FT Japan Japan J-League Division 2
09:00 Gold Coast - Brisbane Strikers Gold Coast - Brisbane Strikers +145 +333 +120 12 1 - 4 FT Australia Australia Npl Queensland
09:00 Magpies Crusaders - SWQ Thunder Magpies Crusaders - SWQ Thunder +260 +450 -154 2 2 - 2 FT Australia Australia Npl Queensland
09:30 Albirex Niigata - Tampines Albirex Niigata - Tampines 1X 3 - 1 FT Singapore Singapore S.League
09:30 Home Utd - Warriors Home Utd - Warriors -182 +300 +375 12 4 - 4 FT Singapore Singapore S.League
10:00 Egersunds - Hodd Egersunds - Hodd X2 5 - 1 FT Norway Norway Division 2 - Group 2
10:00 Urawa - Sagan Tosu Urawa - Sagan Tosu Live Game Center +115 +220 +250 1X 2 - 1 FT Japan Japan J-League
10:00 Iwata - G-Osaka Iwata - G-Osaka Live Game Center +155 +240 +162 1X 0 - 0 FT Japan Japan J-League
10:00 Yamaga - Vegalta Sendai Yamaga - Vegalta Sendai Live Game Center +162 +210 +180 1 0 - 1 FT Japan Japan J-League
10:00 Oita - Nagoya Oita - Nagoya Live Game Center +230 +260 +105 1 1 - 1 FT Japan Japan J-League
10:00 FC Tokyo - Kobe FC Tokyo - Kobe Live Game Center -118 +260 +310 1 0 - 1 FT Japan Japan J-League
10:00 Albirex Niigata - Tochigi Albirex Niigata - Tochigi -154 +280 +425 2 2 - 0 FT Japan Japan J-League Division 2
10:00 Kyoto - Ryukyu Kyoto - Ryukyu -133 +275 +350 12 2 - 2 FT Japan Japan J-League Division 2
10:00 Montedio Yamagata - Mito Montedio Yamagata - Mito +175 +190 +180 X 1 - 0 FT Japan Japan J-League Division 2
10:00 Okayama - Renofa Yamaguchi Okayama - Renofa Yamaguchi +100 +240 +275 1 1 - 1 FT Japan Japan J-League Division 2
10:00 Incheon - Jeonbuk Incheon - Jeonbuk +550 +333 -222 2 0 - 1 FT South Korea South Korea K League 1 - Relegation
10:00 Ulsan Hyundai - Pohang Ulsan Hyundai - Pohang -152 +275 +333 1X 1 - 0 FT South Korea South Korea K League 1 - Relegation
10:00 Seongnam - Gyeongnam Seongnam - Gyeongnam +200 +220 +140 2 1 - 1 FT South Korea South Korea K League 1 - Relegation
10:00 Daejeon - Ansan Greeners Daejeon - Ansan Greeners +162 +230 +162 2 1 - 3 FT South Korea South Korea K-League Classic - Relegation
10:00 Suwon City - Asan Mugunghwa Suwon City - Asan Mugunghwa +140 +220 +200 2 2 - 0 FT South Korea South Korea K-League Classic - Relegation
10:00 Maardu - Flora Maardu - Flora +1850 +1000 -3333 2 3 - 8 FT Estonia Estonia Meistriliiga
10:30 Daegu - Gangwon Daegu - Gangwon +100 +240 +280 1 2 - 2 FT South Korea South Korea K League 1 - Relegation
11:30 Indonesia - Vanuatu Indonesia - Vanuatu -357 +450 +800 1 6 - 0 FT World World Friendly International
11:30 Qingdao Huanghai - Beijing EG Qingdao Huanghai - Beijing EG +125 +220 +200 12 1 - 3 FT China China Jia League
11:30 Guizhou Zhicheng - Shijiazhuang Guizhou Zhicheng - Shijiazhuang +130 +240 +175 1 2 - 1 FT China China Jia League
11:30 Shanghai Shenxin - Nei Mongol Shanghai Shenxin - Nei Mongol +225 +260 +100 1 0 - 1 FT China China Jia League
11:30 Nantong Zhiyun - Zhejiang Greentown Nantong Zhiyun - Zhejiang Greentown +320 +250 -133 1 0 - 0 FT China China Jia League
11:30 Mexico U22 - Ireland U21 Mexico U22 - Ireland U21 0 - 0 FT World World Toulon Tournament - Play Offs
11:35 Hebei - Dalian Yifang F.C. Hebei - Dalian Yifang F.C. Live Game Center +110 +240 +240 1 1 - 0 FT China China Super League
11:35 Guangzhou R&F - Wuhan Zall Guangzhou R&F - Wuhan Zall Live Game Center -111 +275 +260 1 3 - 4 FT China China Super League
12:00 Rynninge - Nykopings Rynninge - Nykopings 1 6 - 4 FT Sweden Sweden Division 1 - Södra
12:00 Lunds - Lindome Lunds - Lindome 1 1 - 1 FT Sweden Sweden Division 1 - Södra
12:00 Jelgava - Valmiera Jelgava - Valmiera +120 +225 +200 1 0 - 1 FT Latvia Latvia Optibet Virsliga
12:30 Komarno - Slovan Bratislava Komarno - Slovan Bratislava +1200 +550 -714 X 0 - 3 FT World World Club Friendly
12:30 Fram - Asane Fram - Asane X 3 - 0 FT Norway Norway Division 2 - Group 2
12:30 Ivory Coast - Uganda Ivory Coast - Uganda -143 +240 +475 1 0 - 1 FT World World Friendly International
12:30 Auda - Tukums 2000 Auda - Tukums 2000 2 1 - 5 FT Latvia Latvia Latvian Cup
13:00 Landskrona - Skovde AIK Landskrona - Skovde AIK 2 0 - 0 FT Sweden Sweden Division 1 - Södra
13:00 Kalju - Narva Kalju - Narva -250 +350 +550 1 3 - 2 FT Estonia Estonia Meistriliiga
13:00 Mariehamn - Ilves Mariehamn - Ilves +200 +187 +162 1X 0 - 2 FT Finland Finland Suomen Cup - Play Offs
13:00 Netherlands W - Cameroon W Netherlands W - Cameroon W -833 +700 +2000 12 3 - 1 FT World World World Cup Women
13:10 RFS - Ventspils RFS - Ventspils -105 +225 +240 2 4 - 1 FT Latvia Latvia Optibet Virsliga
13:30 Ghana - South Africa Ghana - South Africa +130 +200 +240 1X 0 - 0 FT World World Friendly International
13:30 Kongsvinger - Start Kongsvinger - Start +210 +240 +125 2 4 - 2 FT Norway Norway Obos-Ligaen
14:00 Stumbras - Palanga Stumbras - Palanga -278 +400 +600 1 Postp. Lithuania Lithuania A Lyga
14:00 Saturn Ramenskoye - Luch Saturn Ramenskoye - Luch 3 - 1 FT World World Club Friendly
14:00 Assyriska IK - Kristianstads Assyriska IK - Kristianstads 2 0 - 0 FT Sweden Sweden Division 1 - Södra
14:00 Torns - Ljungskile Torns - Ljungskile 1X 1 - 3 FT Sweden Sweden Division 1 - Södra
14:00 Karlslunds - Sollentuna Karlslunds - Sollentuna X 2 - 1 FT Sweden Sweden Division 1 - Södra
14:00 Atvidabergs - Oddevold Atvidabergs - Oddevold -125 +260 +300 1 3 - 1 FT Sweden Sweden Division 1 - Södra
14:00 Tvaakers - Oskarshamns Tvaakers - Oskarshamns +140 +260 +150 1 1 - 1 FT Sweden Sweden Division 1 - Södra
14:00 Trollhattan - Eskilsminne Trollhattan - Eskilsminne -139 +280 +300 1 3 - 2 FT Sweden Sweden Division 1 - Södra
14:00 Carlstad - Team TG FF Carlstad - Team TG FF -357 +425 +700 1 1 - 1 FT Sweden Sweden Division 1 - Södra
14:00 Sotra - Kjelsas Sotra - Kjelsas 1 2 - 0 FT Norway Norway Division 2 - Group 2
14:00 Levanger - Fredrikstad Levanger - Fredrikstad +375 +320 -175 1 0 - 2 FT Norway Norway Division 2 - Group 2
14:00 Nardo - Stjordals Blink Nardo - Stjordals Blink +200 +300 +100 1 0 - 0 FT Norway Norway Division 2 - Group 2
14:00 Oppsal - Asker Oppsal - Asker +200 +260 +110 1 1 - 3 FT Norway Norway Division 2 - Group 2
14:00 Torpedo Kutaisi - Chikhura Torpedo Kutaisi - Chikhura -115 +230 +255 2 5 - 3 FT Georgia Georgia Erovnuli Liga - Relegation
14:00 Aktobe - Tobol Aktobe - Tobol +400 +275 -182 2 0 - 1 FT Kazakhstan Kazakhstan Premier League
14:00 Osters - Brommapojkarna Osters - Brommapojkarna -118 +250 +320 1X 2 - 2 FT Sweden Sweden Superettan
14:00 Brage - Trelleborgs Brage - Trelleborgs 2 2 - 0 FT Sweden Sweden Superettan
14:00 Varbergs - Norrby Varbergs - Norrby -152 +275 +400 1 3 - 2 FT Sweden Sweden Superettan
14:00 Frej - Dalkurd Frej - Dalkurd +170 +230 +155 2 1 - 3 FT Sweden Sweden Superettan
14:00 Brazil U22 - Japan U22 Brazil U22 - Japan U22 -357 +400 +800 1 1 - 1 FT World World Toulon Tournament - Play Offs
14:00 Dnyapro - Isloch Minsk Dnyapro - Isloch Minsk 2 3 - 0 FT Belarus Belarus Vysshaya Liga
14:30 Zlin - Trnava Zlin - Trnava -154 +260 +375 1 2 - 1 FT World World Club Friendly
15:00 Gefle - Sandvikens Gefle - Sandvikens X 0 - 1 FT Sweden Sweden Division 1 - Södra
15:00 Codru Lozova - Sheriff Tiraspol Codru Lozova - Sheriff Tiraspol 2 0 - 2 FT Moldova Moldova Divizia Nationala
15:00 Kalupe - New Project Kalupe - New Project 0 - 0 FT Latvia Latvia Latvian Cup
15:00 Salaspils FC - Jauniba Salaspils FC - Jauniba 3 - 0 FT Latvia Latvia Latvian Cup
15:00 Ceska Lipa - Zelezny Brod Ceska Lipa - Zelezny Brod 2 - 0 FT Czech Republic Czech Republic Liberecky Kp - Relegation Group
15:00 Chrastava - Frydlant Chrastava - Frydlant 4 - 3 FT Czech Republic Czech Republic Liberecky Kp - Relegation Group
15:00 Hlinsko - Letohrad Hlinsko - Letohrad 2 - 1 FT Czech Republic Czech Republic Pardubicky Kp
15:30 Ferencvaros - Celje Ferencvaros - Celje -125 +280 +260 1X 2 - 0 FT World World Club Friendly
16:00 Suduva - FK Panevezys Suduva - FK Panevezys -714 +650 +1000 1 2 - 1 FT Lithuania Lithuania A Lyga
16:00 York 9 - Pacific FC York 9 - Pacific FC 1 - 0 FT Canada Canada Canadian Premier League
16:00 Haugesund - Brann Haugesund - Brann Live Game Center +200 +225 +137 2 1 - 1 FT Norway Norway Eliteserien
16:00 Leiknir - Thor Akureyri Leiknir - Thor Akureyri +190 +275 +100 2 0 - 3 FT Iceland Iceland Inkasso-Deildin
16:00 Kuressaare - Tammeka Kuressaare - Tammeka +160 +270 +120 2 1 - 1 FT Estonia Estonia Meistriliiga
16:00 FK Liepaja - Riga FC FK Liepaja - Riga FC +260 +240 -111 1 1 - 2 FT Latvia Latvia Optibet Virsliga
16:00 Akranes - KR Reykjavik Akranes - KR Reykjavik +155 +230 +170 2 1 - 3 FT Iceland Iceland Pepsideild
16:00 Valur - Vestmannaeyjar Valur - Vestmannaeyjar -278 +400 +650 1 5 - 1 FT Iceland Iceland Pepsideild
16:00 Degerfors - Vasteras SK Degerfors - Vasteras SK 2 3 - 2 FT Sweden Sweden Superettan
16:00 Slavia Mozyr - Slutsk Slavia Mozyr - Slutsk -118 +210 +320 12 1 - 1 FT Belarus Belarus Vysshaya Liga
16:00 Ukraine U20 - South Korea U20 Ukraine U20 - South Korea U20 +137 +190 +230 12 3 - 1 FT World World World Cup U20 - Play Offs
16:30 UD Logrones - Hercules UD Logrones - Hercules -105 +220 +275 1 0 - 0 FT Spain Spain Segunda Division B Losers Play Offs
17:00 Petrocub - Speranta Nisporeni Petrocub - Speranta Nisporeni 1X 4 - 1 FT Moldova Moldova Divizia Nationala
17:00 Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Batumi Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Batumi +300 +210 -115 1 1 - 0 FT Georgia Georgia Erovnuli Liga - Relegation
17:00 Kenya - D.R. Congo Kenya - D.R. Congo Live Game Center +300 +200 +110 1 1 - 1 FT World World Friendly International
17:00 KA Akureyri - Grindavik KA Akureyri - Grindavik -143 +260 +400 12 2 - 1 FT Iceland Iceland Pepsideild
17:00 Streymur - Vikingur Streymur - Vikingur 2 1 - 4 FT Faroe Islands Faroe Islands Premier League
17:45 Zhodino - Vitebsk Zhodino - Vitebsk -133 +260 +300 1 1 - 0 FT Belarus Belarus Vysshaya Liga
18:00 NSI Runavik - AB Argir NSI Runavik - AB Argir -1000 +700 +1250 1 2 - 0 FT Faroe Islands Faroe Islands Premier League
18:30 Edmonton - Cavalry Edmonton - Cavalry 0 - 3 FT Canada Canada Canadian Premier League
18:30 Ponferradina - Cartagena Ponferradina - Cartagena -120 +225 +333 12 1 - 0 FT Spain Spain Segunda Division B Losers Play Offs
18:30 Trapani - Piacenza Trapani - Piacenza -111 +210 +320 12 2 - 0 FT Italy Italy Serie C - Promotion - Play Offs
19:00 Venezuela - Peru Venezuela - Peru +300 +220 +100 X 0 - 0 FT South America South America Copa América
19:00 Malaga - Dep. La Coruna Malaga - Dep. La Coruna Live Game Center -118 +240 +333 1 0 - 1 FT Spain Spain Laliga2 - Promotion - Play Offs
19:00 Ferroviario - Imperatriz Ferroviario - Imperatriz X 2 - 1 FT Brazil Brazil Serie C
19:00 Canada W - New Zealand W Canada W - New Zealand W 1 2 - 0 FT World World World Cup Women
20:00 Paysandu PA - Luverdense Paysandu PA - Luverdense -154 +240 +375 1 0 - 0 FT Brazil Brazil Serie C
21:00 Forge - Valour Forge - Valour 2 - 1 FT Canada Canada Canadian Premier League
22:00 Argentina - Colombia Argentina - Colombia +110 +220 +260 1 0 - 2 FT South America South America Copa América
22:15 Sampaio Correa - ABC Sampaio Correa - ABC -118 +240 +260 1 1 - 0 FT Brazil Brazil Serie C
23:00 Vorkuta - Real Mississauga Vorkuta - Real Mississauga 1 7 - 0 FT Canada Canada Csl
23:00 Greenville - Lansing Greenville - Lansing 1 1 - 1 FT Usa Usa Usl League One
23:00 Richmond Kickers - Chattanooga Richmond Kickers - Chattanooga 1 0 - 2 FT Usa Usa Usl League One
23:30 Canada - Martinique Canada - Martinique -278 +350 +800 1 4 - 0 FT North & Central America North & Central America Gold Cup
00:00 Emelec - Barcelona SC Emelec - Barcelona SC +240 +250 -105 1X 1 - 1 FT World World Club Friendly
00:00 Tormenta - Orlando City B Tormenta - Orlando City B X 2 - 0 FT Usa Usa Usl League One
00:00 Forward Madison - Tucson Forward Madison - Tucson +136 +220 +162 X 2 - 1 FT Usa Usa Usl League One
02:00 Mexico - Cuba Mexico - Cuba -10000 +2200 +5000 1 7 - 0 FT North & Central America North & Central America Gold Cup
06:00 Sunshine Coast - Gold Coast Knights Sunshine Coast - Gold Coast Knights +3300 +2000 -10000 2 0 - 2 FT Australia Australia Npl Queensland
07:30 Changchun Yatai - Shaanxi Changan Changchun Yatai - Shaanxi Changan -250 +300 +650 1 3 - 2 FT China China Jia League
08:00 Machida - V-Varen Nagasaki Machida - V-Varen Nagasaki +145 +210 +200 1X 2 - 2 FT Japan Japan J-League Division 2
09:00 Avispa Fukuoka - Kashiwa Avispa Fukuoka - Kashiwa +333 +280 -133 2 1 - 1 FT Japan Japan J-League Division 2
09:30 Geylang - Balestier Khalsa Geylang - Balestier Khalsa -120 +260 +280 1X 5 - 0 FT Singapore Singapore S.League
-13.23

Bet365 Odds correct at time of publication, and are subject to change. Please Gamble responsibly 18+

Our unique Prediction Intelligence Software© calculates the percentage probability of home team's victory, draw and visiting team's victory and recommends tip 1, Х, 2, 1X, X2 or 12(double chance). Our mathematical algorithm is based on several components – current form, power of every team, head 2 head statistics, odds, standings, etc. Gamble responsibly 18+

Back to Top