english bulgarian

2:17 Sat, May 28, 2022
Home

Livescores

Time Match Result League
88' Curico Unido - Coquimbo Curico Unido - Coquimbo Live Game Center 3 - 0 Chile Primera Division
82' Criciuma - Cruzeiro Criciuma - Cruzeiro 0 - 0 Brazil Serie B
11' Las Vegas Lights - El Paso Las Vegas Lights - El Paso 0 - 0 Usa Usl Championship
04:00 Adamstown Rosebud - Cooks Hill United Adamstown Rosebud - Cooks Hill United ? - ? Australia Npl Northern Nsw
04:00 Kumamoto - Kofu Kumamoto - Kofu ? - ? Japan J2 League
04:30 Weston Workers - Newcastle Olympic Weston Workers - Newcastle Olympic ? - ? Australia Npl Northern Nsw
05:00 O'Connor Knights - West Canberra Wanderers O'Connor Knights - West Canberra Wanderers ? - ? Australia Npl Act
05:00 Croydon Kings - Cumberland Utd. Croydon Kings - Cumberland Utd. ? - ? Australia Npl South Australian
05:00 Sakhalin - Kvant Sakhalin - Kvant ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
05:00 Giravanz Kitakyushu - YSCC Giravanz Kitakyushu - YSCC ? - ? Japan J3 League
05:00 Maitland - Lambton J. Maitland - Lambton J. ? - ? Australia Npl Northern Nsw
05:00 Brisbane City - Peninsula Brisbane City - Peninsula ? - ? Australia Npl Queensland
05:00 Dynamo Vladivostok - FK Saransk Dynamo Vladivostok - FK Saransk ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
05:00 Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus ? - ? Japan J1 League
05:30 Sturt Lions - Adelaide U21 Sturt Lions - Adelaide U21 ? - ? Australia Npl South Australian
05:30 Adelaide Comets - West Torrens Adelaide Comets - West Torrens ? - ? Australia Npl South Australian
05:30 NE Metrostars - Adelaide Olympic NE Metrostars - Adelaide Olympic ? - ? Australia Npl South Australian
05:30 South Adelaide - White City South Adelaide - White City ? - ? Australia Npl South Australian
06:00 Changwon - Yangju Changwon - Yangju ? - ? South Korea K3 League
06:00 Mokpo - Gangneung Mokpo - Gangneung ? - ? South Korea K3 League
07:00 Armadale - Inglewood Utd Armadale - Inglewood Utd ? - ? Australia Npl Western Australia
07:00 Balcatta - Gwelup Croatia SC Balcatta - Gwelup Croatia SC ? - ? Australia Npl Western Australia
07:00 Perth RedStar - Sorrento Perth RedStar - Sorrento ? - ? Australia Npl Western Australia
07:00 Busan - Gwangju FC Busan - Gwangju FC ? - ? South Korea K League 2
07:15 Eastern Suburbs - Olympic FC Eastern Suburbs - Olympic FC ? - ? Australia Npl Queensland
07:30 Seoul - Gimcheon Sangmu Seoul - Gimcheon Sangmu ? - ? South Korea K League 1
07:45 Monaro Panthers - Belconnen United Monaro Panthers - Belconnen United ? - ? Australia Npl Act
08:00 Nove Zamky W - Ruzomberok W Nove Zamky W - Ruzomberok W ? - ? Slovakia 1. Liga Women - Relegation Gro
08:00 FC Astana 2 - Igilik FC Astana 2 - Igilik ? - ? Kazakhstan First Division
08:00 Zvezda 2005 W - Lokomotiv Moscow W Zvezda 2005 W - Lokomotiv Moscow W ? - ? Russia Supreme Division Women
08:00 Avispa Fukuoka - Urawa Reds Avispa Fukuoka - Urawa Reds ? - ? Japan J1 League
08:15 Kurim - Mutenice Kurim - Mutenice ? - ? Czech Republic Jihomoravsky Kp
09:00 Manly Utd - APIA Leichhardt Manly Utd - APIA Leichhardt ? - ? Australia Npl Nsw
09:00 Marconi Stallions - Sydney FC U21 Marconi Stallions - Sydney FC U21 ? - ? Australia Npl Nsw
09:00 Perth SC - Bayswater Perth SC - Bayswater ? - ? Australia Npl Western Australia
09:00 Queensland Lions - Capalaba FC Queensland Lions - Capalaba FC ? - ? Australia Npl Queensland
09:00 Stirling Macedonia - Floreat Athena Stirling Macedonia - Floreat Athena ? - ? Australia Npl Western Australia
09:00 Verdy - Omiya Ardija Verdy - Omiya Ardija ? - ? Japan J2 League
09:30 Hougang - Balestier Khalsa Hougang - Balestier Khalsa ? - ? Singapore Premier League
09:30 Tanjong Pagar - Tampines Tanjong Pagar - Tampines ? - ? Singapore Premier League
09:30 Anyang - Gyeongnam Anyang - Gyeongnam ? - ? South Korea K League 2
09:30 Seoul E. - Daejeon Seoul E. - Daejeon ? - ? South Korea K League 2
09:45 Melbourne City - Western United Melbourne City - Western United ? - ? Australia A-League - Play Offs
10:00 Gvardeyets - Rubin Yalta Gvardeyets - Rubin Yalta Cancl. Europe Premier League (Crimea)
10:00 Lillestrom U19 - Tromso U19 Lillestrom U19 - Tromso U19 ? - ? Norway Nasjonal U19 Cl
10:00 Alashkert - Pyunik Yerevan Alashkert - Pyunik Yerevan ? - ? Armenia Vbet Premier League
10:00 Noravank - BKMA Noravank - BKMA ? - ? Armenia Vbet Premier League
10:00 Kaohsiung W - Taichung Blue W Kaohsiung W - Taichung Blue W ? - ? Taiwan Mulan Football League Women
10:00 Yenisey 2 - Zvezda St. Peterburg Yenisey 2 - Zvezda St. Peterburg ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
10:00 Warta Poznan U18 - Cracovia U18 Warta Poznan U18 - Cracovia U18 ? - ? Poland Central Youth League
10:00 Perth Glory U21 - Cockburn City Perth Glory U21 - Cockburn City ? - ? Australia Npl Western Australia
10:00 Jeonbuk - Jeju Utd Jeonbuk - Jeju Utd ? - ? South Korea K League 1
10:00 FK Novosibirsk - Tyumen FK Novosibirsk - Tyumen ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
10:00 Krasava - Dynamo Moscow 2 Krasava - Dynamo Moscow 2 ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
10:00 Radnicki Beograd - BASK Radnicki Beograd - BASK ? - ? Serbia Srpska Liga - West
10:00 Gimhae - Cheongju Gimhae - Cheongju ? - ? South Korea K3 League
10:00 Police FC - Posta Rangers Police FC - Posta Rangers ? - ? Kenya Premier League
10:00 Ulinzi Stars - Bandari Ulinzi Stars - Bandari ? - ? Kenya Premier League
10:00 Suwon FC - Ulsan Hyundai Suwon FC - Ulsan Hyundai ? - ? South Korea K League 1
11:00 Fortuna Hjorring W - KoldingQ W Fortuna Hjorring W - KoldingQ W ? - ? Denmark Elitedivisionen Women - Champi
11:00 Znamya Truda - Luki-Energiya Znamya Truda - Luki-Energiya ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
11:00 Fakel Voronezh 2 - Saturn Ramenskoye Fakel Voronezh 2 - Saturn Ramenskoye ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
11:00 Arsenal Tula 2 - Vidnoe Arsenal Tula 2 - Vidnoe ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
11:00 HJK W - KuPS W HJK W - KuPS W ? - ? Finland Kansallinen Liiga Women
11:00 HPS W - Ilves W HPS W - Ilves W ? - ? Finland Kansallinen Liiga Women
11:00 Oygarden - Orn Oygarden - Orn ? - ? Norway Division 2 - Group 2
11:00 Sotra - Egersund Sotra - Egersund ? - ? Norway Division 2 - Group 2
11:00 Hodd - Alta Hodd - Alta ? - ? Norway Division 2 - Group 2
11:00 Gornik Z. U18 - Pogon Szczecin U18 Gornik Z. U18 - Pogon Szczecin U18 ? - ? Poland Central Youth League
11:00 Zaglebie U18 - Arka Gdynia U18 Zaglebie U18 - Arka Gdynia U18 ? - ? Poland Central Youth League
11:00 K. Almaty 2 - Akademiya Ontustik K. Almaty 2 - Akademiya Ontustik ? - ? Kazakhstan First Division
11:00 Okzhetpes - Shakhtar Bulat Okzhetpes - Shakhtar Bulat ? - ? Kazakhstan First Division
11:00 Polonia W. U18 - UKS SMS Lodz U18 Polonia W. U18 - UKS SMS Lodz U18 ? - ? Poland Central Youth League
11:00 Nosta - Ural 2 Nosta - Ural 2 ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
11:00 Ekibastuz - Zhetysu Taldykorgan Ekibastuz - Zhetysu Taldykorgan ? - ? Kazakhstan First Division
11:00 Slutsk 2 - FC Gomel 2 Slutsk 2 - FC Gomel 2 ? - ? Belarus Vysshaya Liga Reserve
11:00 Salyut-Belgorod - Peresvet Podolsk Salyut-Belgorod - Peresvet Podolsk ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
11:00 Saratov - Khimki 2 Saratov - Khimki 2 ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
11:00 Trat FC - Lampang Trat FC - Lampang ? - ? Thailand Thai League 2 - Promotion - Pl
11:00 Gwarek Zabrze U18 - Slask U18 Gwarek Zabrze U18 - Slask U18 ? - ? Poland Central Youth League
11:00 Rakow Czestochowa U18 - Lech Poznan U18 Rakow Czestochowa U18 - Lech Poznan U18 ? - ? Poland Central Youth League
11:00 S. Rzeszow U18 - Legia U18 S. Rzeszow U18 - Legia U18 ? - ? Poland Central Youth League
11:00 Wisla U18 - Jagiellonia U18 Wisla U18 - Jagiellonia U18 ? - ? Poland Central Youth League
11:00 Brage - Norrby Brage - Norrby ? - ? Sweden Superettan
11:00 Trelleborgs - Landskrona Trelleborgs - Landskrona ? - ? Sweden Superettan
11:00 Blau Weiss Berlin - Torgelower Greif Blau Weiss Berlin - Torgelower Greif ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
11:00 Isloch 2 - Dnepr Mogilev 2 Isloch 2 - Dnepr Mogilev 2 ? - ? Belarus Vysshaya Liga Reserve
11:00 Khimki - SKA Khabarovsk Khimki - SKA Khabarovsk ? - ? Russia Premier League - Relegation
11:30 Wrexham - Grimsby Wrexham - Grimsby ? - ? England National League - Play Offs
12:00 Ocean Kerch - Alushta Ocean Kerch - Alushta ? - ? Europe Premier League (Crimea)
12:00 Aarhus W - Odense Q W Aarhus W - Odense Q W ? - ? Denmark Elitedivisionen Women - Champi
12:00 Wacker Innsbruck W - Altach/Vorderland W Wacker Innsbruck W - Altach/Vorderland W ? - ? Austria Bundesliga Women
12:00 Lubeck II - Altenholz Lubeck II - Altenholz ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
12:00 Neumunster - Kronshagen Neumunster - Kronshagen ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
12:00 Rochling - SG 2000 Mulheim-Karlich Rochling - SG 2000 Mulheim-Karlich Cancl. Germany Oberliga Niederrhein - Winners
12:00 India - Jordan India - Jordan ? - ? World Friendly International
12:00 Kursk - SKA Khabarovsk 2 Kursk - SKA Khabarovsk 2 ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
12:00 Vikingur 2 - Klaksvik 2 Vikingur 2 - Klaksvik 2 ? - ? Faroe Islands 1. Deild
12:00 Ginsheim - Hanau Ginsheim - Hanau ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
12:00 TuS Koblenz - Diefflen TuS Koblenz - Diefflen ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
12:00 Worms - Karbach Worms - Karbach ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
12:00 Harju Jalgpallikooli - Elva Harju Jalgpallikooli - Elva ? - ? Estonia Esiliiga
12:00 Nomme Utd - FC Alliance Nomme Utd - FC Alliance ? - ? Estonia Esiliiga
12:00 Tulevik - Viimsi JK Tulevik - Viimsi JK ? - ? Estonia Esiliiga
12:00 Halden - Staal Jorpeland Halden - Staal Jorpeland ? - ? Norway Division 2 - Group 2
12:00 Dynamo Brest - BATE Dynamo Brest - BATE ? - ? Belarus Vysshaya Liga
12:00 FK Kyran - Kaisar Kyzylorda FK Kyran - Kaisar Kyzylorda ? - ? Kazakhstan First Division
12:00 Taraz-Karatau 2 - Yassy Taraz-Karatau 2 - Yassy ? - ? Kazakhstan First Division
12:00 Miass - Tuymazy Miass - Tuymazy ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
12:00 Orenburg 2 - Chelyabinsk Orenburg 2 - Chelyabinsk ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
12:00 Mathare Utd. - Tusker Mathare Utd. - Tusker Cancl. Kenya Premier League
12:00 FK Liepaja - Valmiera FK Liepaja - Valmiera ? - ? Latvia Optibet Virsliga
12:00 Baykonur Kyzylorda - Zhenis Baykonur Kyzylorda - Zhenis ? - ? Kazakhstan First Division
12:00 Sofapaka - Vihiga Sofapaka - Vihiga ? - ? Kenya Premier League
12:00 Inter Leipzig - Jena II Inter Leipzig - Jena II ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
12:00 Einheit Rudolstadt - Bischofswerdaer Einheit Rudolstadt - Bischofswerdaer ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
12:00 Nordhausen - Blau-Weiss Zorbau Nordhausen - Blau-Weiss Zorbau ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
12:00 BFC Dynamo - VfB Oldenburg BFC Dynamo - VfB Oldenburg ? - ? Germany Regionalliga Play Offs
12:00 Pullach - Unterfohring Pullach - Unterfohring ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
12:30 Fleury 91 W - St Etienne W Fleury 91 W - St Etienne W ? - ? France Division 1 Women
12:30 Issy W - Montpellier W Issy W - Montpellier W ? - ? France Division 1 Women
12:30 Dijon W - Reims W Dijon W - Reims W ? - ? France Division 1 Women
12:30 Soyaux W - Guingamp W Soyaux W - Guingamp W ? - ? France Division 1 Women
12:30 Esbjerg - Jammerbugt Esbjerg - Jammerbugt ? - ? Denmark 1st Division - Relegation Grou
12:30 Koge - Hobro Koge - Hobro ? - ? Denmark 1st Division - Relegation Grou
12:30 F. Amager - Vendsyssel F. Amager - Vendsyssel ? - ? Denmark 1st Division - Relegation Grou
12:30 Istaravshan - Eskhata Istaravshan - Eskhata ? - ? Tajikistan Vysshaya Liga
12:30 Regar-TadAZ - Khujand Regar-TadAZ - Khujand ? - ? Tajikistan Vysshaya Liga
12:30 CSKA Pomir Dushanbe - Khatlon CSKA Pomir Dushanbe - Khatlon ? - ? Tajikistan Vysshaya Liga
12:30 Ravshan - Faizkand Ravshan - Faizkand ? - ? Tajikistan Vysshaya Liga
13:00 Kyzyltash - Yevpatoriya Kyzyltash - Yevpatoriya ? - ? Europe Premier League (Crimea)
13:00 Waldgirmes - Erlensee Waldgirmes - Erlensee ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:00 Hadamar - Neuhof Hadamar - Neuhof ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:00 Olimp-Dolgoprudny 2 - Chita Olimp-Dolgoprudny 2 - Chita ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
13:00 Vladimir - Baltika 2 Vladimir - Baltika 2 ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
13:00 Eddersheim - Fulda-Lehnerz Eddersheim - Fulda-Lehnerz ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:00 Jeddeloh - St. Pauli II Jeddeloh - St. Pauli II ? - ? Germany Regionalliga Play Offs
13:00 Hessen Dreieich - Stadtallendorf Hessen Dreieich - Stadtallendorf ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:00 Penza - Kolomna Penza - Kolomna ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
13:00 Urartu - Van Urartu - Van ? - ? Armenia Vbet Premier League
13:00 Merani Martvili - WIT Georgia Merani Martvili - WIT Georgia ? - ? Georgia Crystalbet Erovnuli Liga 2
13:00 Spaeri - Shukura Spaeri - Shukura ? - ? Georgia Crystalbet Erovnuli Liga 2
13:00 Brda - Sava Kranj Brda - Sava Kranj ? - ? Slovenia 3. Snl - West
13:00 Goteborg - Sundsvall Goteborg - Sundsvall ? - ? Sweden Allsvenskan
13:00 Ullern - Arendal Ullern - Arendal ? - ? Norway Division 2 - Group 2
13:00 Eidsvold TF - Levanger Eidsvold TF - Levanger ? - ? Norway Division 2 - Group 2
13:00 Mjallby - Kalmar Mjallby - Kalmar ? - ? Sweden Allsvenskan
13:00 Murom - Tver Murom - Tver ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
13:00 BFC Daugavpils - Auda BFC Daugavpils - Auda ? - ? Latvia Optibet Virsliga
13:00 Shinnik Yaroslavl - Leningradets Shinnik Yaroslavl - Leningradets ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
13:00 D. Bryansk - FK Strogino Moscow D. Bryansk - FK Strogino Moscow ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
13:00 Traiskirchen - Drassburg Traiskirchen - Drassburg ? - ? Austria Regionalliga West - Promotion
13:00 Osters - Jonkopings Osters - Jonkopings ? - ? Sweden Superettan
13:00 Vasteras SK - Halmstad Vasteras SK - Halmstad ? - ? Sweden Superettan
13:00 Vihren - Balkan Botevgrad Vihren - Balkan Botevgrad ? - ? Bulgaria Third League - South-East
13:00 AZ Alkmaar U18 - PSV U18 AZ Alkmaar U18 - PSV U18 ? - ? Netherlands Divisie 1 U18 - Play Offs
13:00 Ufa - Orenburg Ufa - Orenburg ? - ? Russia Premier League - Relegation
13:00 Foncha - Dynamo Douala Foncha - Dynamo Douala ? - ? Cameroon Elite Two
13:30 B. Bystrica W - Trencin W B. Bystrica W - Trencin W ? - ? Slovakia 1. Liga Women - Relegation Gro
13:30 Salmrohr - Eppelborn Salmrohr - Eppelborn ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:30 Hertha Wiesbach - Gonsenheim Hertha Wiesbach - Gonsenheim ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:30 Emmelshausen - Jagersburg Emmelshausen - Jagersburg ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:30 Engers - Arminia Ludwigshafen Engers - Arminia Ludwigshafen ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:30 Zenit W - Rubin Kazan W Zenit W - Rubin Kazan W ? - ? Russia Supreme Division Women
13:30 Backnang - Bietigheim-Bissingen Backnang - Bietigheim-Bissingen ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:30 Freiberg - Lorrach-Brombach Freiberg - Lorrach-Brombach ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:30 Linx - Freiburger Linx - Freiburger ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:30 Ravensburg - Bruchsal Ravensburg - Bruchsal ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:30 Reutlingen - Goppinger SV Reutlingen - Goppinger SV ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:30 Rielasingen-Arlen - Pforzheim Rielasingen-Arlen - Pforzheim ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:30 Stutt. Kickers - Oberachern Stutt. Kickers - Oberachern ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:30 SU Neckarsulm - Dorfmerkingen SU Neckarsulm - Dorfmerkingen ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:30 Villingen - TSV Ilshofen Villingen - TSV Ilshofen ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:30 Walldorf II - Nottingen Walldorf II - Nottingen ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
13:30 ASWH - Noordwijk ASWH - Noordwijk ? - ? Netherlands Tweede Divisie
13:30 Quick Boys - Jong Volendam Quick Boys - Jong Volendam ? - ? Netherlands Tweede Divisie
13:30 De Treffers - Hardenberg De Treffers - Hardenberg ? - ? Netherlands Tweede Divisie
13:30 Excelsior Maassluis - Spakenburg Excelsior Maassluis - Spakenburg ? - ? Netherlands Tweede Divisie
13:30 HFC - Katwijk HFC - Katwijk ? - ? Netherlands Tweede Divisie
13:30 IJsselmeervogels - GVVV IJsselmeervogels - GVVV ? - ? Netherlands Tweede Divisie
13:30 Rijnsburgse Boys - Jong Sparta Rotterdam Rijnsburgse Boys - Jong Sparta Rotterdam ? - ? Netherlands Tweede Divisie
13:30 Scheveningen - Kozakken Boys Scheveningen - Kozakken Boys ? - ? Netherlands Tweede Divisie
13:30 TEC - AFC TEC - AFC ? - ? Netherlands Tweede Divisie
13:45 Altenmarkt W - First Vienna W Altenmarkt W - First Vienna W ? - ? Austria Bundesliga Women
14:00 Grindavik - Fylkir Grindavik - Fylkir ? - ? Iceland Inkasso-Deildin
14:00 FC Sevastopol - TSK Simferopol FC Sevastopol - TSK Simferopol ? - ? Europe Premier League (Crimea)
14:00 Admira Dornbirn - Telfs Admira Dornbirn - Telfs ? - ? Austria Regionalliga West - Promotion
14:00 Bischofshofen - Grodig Bischofshofen - Grodig ? - ? Austria Regionalliga West - Promotion
14:00 Bregenz - RW Rankweil Bregenz - RW Rankweil ? - ? Austria Regionalliga West - Promotion
14:00 TVD Velbert - Schonnebeck TVD Velbert - Schonnebeck ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
14:00 Botev Novi Pazar - Ludogorets III Botev Novi Pazar - Ludogorets III ? - ? Bulgaria Third League - South-East
14:00 Kaluga - Znamya Noginsk Kaluga - Znamya Noginsk ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
14:00 Dunav Ruse - Spartak II Dunav Ruse - Spartak II ? - ? Bulgaria Third League - South-East
14:00 07 Vestur Sorvagur - Skala Itrottarfelag 07 Vestur Sorvagur - Skala Itrottarfelag ? - ? Faroe Islands Premier League
14:00 Grotta - KV Reykjavik Grotta - KV Reykjavik ? - ? Iceland Inkasso-Deildin
14:00 Lokomotiv-Kazanka - Kairat Moscow Lokomotiv-Kazanka - Kairat Moscow ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
14:00 Vestri - Thor Akureyri Vestri - Thor Akureyri ? - ? Iceland Inkasso-Deildin
14:00 TB Tvoroyri - Undri TB Tvoroyri - Undri ? - ? Faroe Islands 1. Deild
14:00 Eisbachtal - Pfeddersheim Eisbachtal - Pfeddersheim ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
14:00 Dorostol - Chernomorets Balchik Dorostol - Chernomorets Balchik ? - ? Bulgaria Third League - South-East
14:00 Septemvri Tervel - Sportist Toshevo Septemvri Tervel - Sportist Toshevo ? - ? Bulgaria Third League - South-East
14:00 Shumen 2007 - Ustrem Donchevo Shumen 2007 - Ustrem Donchevo ? - ? Bulgaria Third League - South-East
14:00 AC Oulu - SJK AC Oulu - SJK ? - ? Finland Veikkausliiga
14:00 Haka - Lahti Haka - Lahti ? - ? Finland Veikkausliiga
14:00 Inter Turku - Ilves Inter Turku - Ilves ? - ? Finland Veikkausliiga
14:00 Moss - Strommen Moss - Strommen ? - ? Norway Division 2 - Group 2
14:00 Notodden - Flekkeroy Notodden - Flekkeroy ? - ? Norway Division 2 - Group 2
14:00 Kjelsas - SK Gjovik-Lyn Kjelsas - SK Gjovik-Lyn ? - ? Norway Division 2 - Group 2
14:00 Ulyanovsk - Lada Togliatti Ulyanovsk - Lada Togliatti ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
14:00 Ull/Kisa - Baerum Sportsklubb Ull/Kisa - Baerum Sportsklubb ? - ? Norway Division 2 - Group 2
14:00 El Alameen - Qena El Alameen - Qena ? - ? Egypt Division 2 - Group A
14:00 El Minya - El Badari El Minya - El Badari ? - ? Egypt Division 2 - Group A
14:00 Kima Aswan - Aswan SC Kima Aswan - Aswan SC ? - ? Egypt Division 2 - Group A
14:00 Sohag - Telephonaat Beni Suef Sohag - Telephonaat Beni Suef ? - ? Egypt Division 2 - Group A
14:00 Beroe II - Gigant Saedinenie Beroe II - Gigant Saedinenie ? - ? Bulgaria Third League - South-East
14:00 Sogdiana - Pakhtakor Sogdiana - Pakhtakor ? - ? Uzbekistan Super League
14:00 FK Rostov W - Chertanovo M. W FK Rostov W - Chertanovo M. W ? - ? Russia Supreme Division Women
14:00 Kokand 1912 - Qizilqum Kokand 1912 - Qizilqum ? - ? Uzbekistan Super League
14:00 Zhodino - Din. Minsk Zhodino - Din. Minsk ? - ? Belarus Vysshaya Liga
14:00 Dayrout - Asyut Petroleum Dayrout - Asyut Petroleum ? - ? Egypt Division 2 - Group A
14:00 El Madina El Monowara - Mallawi El Madina El Monowara - Mallawi ? - ? Egypt Division 2 - Group A
14:00 Fayoum - Beni Suef Fayoum - Beni Suef ? - ? Egypt Division 2 - Group A
14:00 EC Sao Jose - Atletico-CE EC Sao Jose - Atletico-CE ? - ? Brazil Serie C - First Stage
14:00 WSC Wels - Gleisdorf WSC Wels - Gleisdorf ? - ? Austria Regionalliga West - Promotion
14:00 Din. Samarkand - Nasaf Qarshi Din. Samarkand - Nasaf Qarshi ? - ? Uzbekistan Super League
14:00 Ham-Kam - Odd Ham-Kam - Odd ? - ? Norway Eliteserien
14:00 Martin Ledesma - Sportivo Trinidense Martin Ledesma - Sportivo Trinidense ? - ? Paraguay Division Intermedia
14:00 Ghazl El Mahallah - El Gaish Ghazl El Mahallah - El Gaish ? - ? Egypt Premier League
14:00 Luzern W - Young Boys W Luzern W - Young Boys W ? - ? Switzerland Super League Women - 5th-8th P
14:00 Atyra - 2 de Mayo Atyra - 2 de Mayo ? - ? Paraguay Division Intermedia
14:00 Wurzburger FV - Karlburg Wurzburger FV - Karlburg ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
14:00 Seligenporten - Neudrossenfeld Seligenporten - Neudrossenfeld ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
14:00 VfB Hallbergmoos-Goldach - Fortuna Regensburg VfB Hallbergmoos-Goldach - Fortuna Regensburg ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
14:30 Jesenik - Dolany Jesenik - Dolany ? - ? Czech Republic Olomoucky Kp
14:30 Afumati - Tunari Afumati - Tunari ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
14:30 CSC Dumbravita - CSM Deva CSC Dumbravita - CSM Deva ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
14:30 CS Hunedoara - CA Oradea CS Hunedoara - CA Oradea ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
14:30 CSM Resita - Ghiroda & Giarmata Vii CSM Resita - Ghiroda & Giarmata Vii ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
14:30 Dante Botosani - CSM Focsani Dante Botosani - CSM Focsani ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
14:30 Odorheiu - Viitorul Daesti Odorheiu - Viitorul Daesti ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
14:30 Progresul Spartac - Popesti Leordeni Progresul Spartac - Popesti Leordeni ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
14:30 Baia Mare - Metalurgistul Cugir Baia Mare - Metalurgistul Cugir ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
14:30 CSM Slatina - FC Pucioasa CSM Slatina - FC Pucioasa ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
14:30 Otelul - Foresta Suceava Otelul - Foresta Suceava ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
14:30 Dachau - Sonthofen Dachau - Sonthofen ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
14:30 Stade de Bertoua - Lion Blesse Stade de Bertoua - Lion Blesse ? - ? Cameroon Elite Two
14:45 Wolfsburg W - Potsdam W Wolfsburg W - Potsdam W ? - ? Germany Dfb Pokal Women
15:00 Progresul Pecica - Avantul Periam Progresul Pecica - Avantul Periam ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
15:00 Teuz Cermei - Frontiera Curtici Teuz Cermei - Frontiera Curtici ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
15:00 Kufstein - SC Imst Kufstein - SC Imst ? - ? Austria Regionalliga West - Promotion
15:00 Sporting Vaslui - Stiinta Miroslava Sporting Vaslui - Stiinta Miroslava ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
15:00 Viitorul Ianca - Dinamo Bacau Viitorul Ianca - Dinamo Bacau ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
15:00 Voluntari 2 - Recolta Gh. Doja Voluntari 2 - Recolta Gh. Doja ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
15:00 Targu Secuiesc - CSO Plopeni Targu Secuiesc - CSO Plopeni ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
15:00 Minerul Costesti - Petrolul Potcoava Minerul Costesti - Petrolul Potcoava ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
15:00 Ocna Mures - Ariesul Turda Ocna Mures - Ariesul Turda ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
15:00 Simleul Silvaniei - CSM Satu Mare Simleul Silvaniei - CSM Satu Mare ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
15:00 Ceahlaul - CSM Bacau Ceahlaul - CSM Bacau ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
15:00 Sporting Liesti - CS Faurei Sporting Liesti - CS Faurei ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
15:00 CS Blejoi - Kids Tampa Brasov CS Blejoi - Kids Tampa Brasov ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
15:00 Sporting Rosiori - Horezu Sporting Rosiori - Horezu ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
15:00 CSM Zalau - Progresul Somcuta Mare CSM Zalau - Progresul Somcuta Mare ? - ? Romania Liga 3 - Promotion Play Offs
15:00 Rothis - Rotenberg Rothis - Rotenberg ? - ? Austria Regionalliga West - Promotion
15:00 Ararat Yerevan - Ararat-Armenia Ararat Yerevan - Ararat-Armenia ? - ? Armenia Vbet Premier League
15:00 Zavrc - Smarje Zavrc - Smarje ? - ? Slovenia 3. Snl - West
15:00 NK Smartno - Dravinja NK Smartno - Dravinja ? - ? Slovenia 3. Snl - West
15:00 Zrece - Korotan Zrece - Korotan ? - ? Slovenia 3. Snl - West
15:00 Tolmin - Ljubljana Svoboda Tolmin - Ljubljana Svoboda ? - ? Slovenia 3. Snl - West
15:00 Ziri - Fama Vipava Ziri - Fama Vipava ? - ? Slovenia 3. Snl - West
15:00 Dravograd - Podvinci Dravograd - Podvinci ? - ? Slovenia 3. Snl - West
15:00 Sampion Celje - Dobrovce Sampion Celje - Dobrovce ? - ? Slovenia 3. Snl - West
15:00 Hacken - Sirius Hacken - Sirius ? - ? Sweden Allsvenskan
15:00 Prijedor - Zrinjski Prijedor - Zrinjski ? - ? Bosnia And Herzegovina Premier League
15:00 Atletik Kuklen - Rodopa Smolyan Atletik Kuklen - Rodopa Smolyan ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Bdin Vidin - Lok. Dryanovo Bdin Vidin - Lok. Dryanovo ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Botev Vratsa II - Juventus Malchika Botev Vratsa II - Juventus Malchika ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Mezdra - Drenovets Mezdra - Drenovets ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 OFK Levski - Etar II OFK Levski - Etar II ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Spartak Pleven - Sevlievo Spartak Pleven - Sevlievo ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Vihar Slavyanovo - Partizan Cerven Brjag Vihar Slavyanovo - Partizan Cerven Brjag ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Ryazan - Rodina Moscow Ryazan - Rodina Moscow ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
15:00 Brodarac - BSK Borca Brodarac - BSK Borca ? - ? Serbia Srpska Liga - West
15:00 Usce - OFK Beograd Usce - OFK Beograd ? - ? Serbia Srpska Liga - West
15:00 Studentski Grad - TEK Sloga Studentski Grad - TEK Sloga ? - ? Serbia Srpska Liga - West
15:00 Dimitrovgrad - Karnobat Dimitrovgrad - Karnobat ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Lok. Plovdiv II - Chernomorets 1919 Lok. Plovdiv II - Chernomorets 1919 ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Yantra Polski Trambesh - Pavlikeni Yantra Polski Trambesh - Pavlikeni ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Radnicki Obrenovac - Zemun Radnicki Obrenovac - Zemun ? - ? Serbia Srpska Liga - West
15:00 Jedinstvo Surcin - Prva Iskra Baric Jedinstvo Surcin - Prva Iskra Baric ? - ? Serbia Srpska Liga - West
15:00 Lestane - Teleoptik Lestane - Teleoptik ? - ? Serbia Srpska Liga - West
15:00 Zvezdara - Borac Lazarevac Zvezdara - Borac Lazarevac ? - ? Serbia Srpska Liga - West
15:00 St. Gallen W - Aarau W St. Gallen W - Aarau W ? - ? Switzerland Super League Women - 5th-8th P
15:00 Bansko - Hebar 2 Bansko - Hebar 2 ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Botev Ihtiman - Vladaya Botev Ihtiman - Vladaya ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Gotse Delchev - Vitosha Bistritsa Gotse Delchev - Vitosha Bistritsa ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Kostinbrod - Oborishte Kostinbrod - Oborishte ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Kyustendil - Belasitsa Kyustendil - Belasitsa ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Nadezhda Dobroslavci - Chepintsi Nadezhda Dobroslavci - Chepintsi ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Rilski Sportist - Chavdar Etropole Rilski Sportist - Chavdar Etropole ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Septemvri Sofia 2 - Razlog Septemvri Sofia 2 - Razlog ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 Slivnishki Geroy - Pirin Blagoevgrad 2 Slivnishki Geroy - Pirin Blagoevgrad 2 ? - ? Bulgaria Third League - South-East
15:00 AFC Eskilstuna - Ostersunds AFC Eskilstuna - Ostersunds ? - ? Sweden Superettan
15:00 Mansfield - Port Vale Mansfield - Port Vale ? - ? England League Two - Play Offs
15:00 Ried (Am) - Allerheiligen Ried (Am) - Allerheiligen ? - ? Austria Regionalliga West - Promotion
15:00 Stadl Paura - Wels Stadl Paura - Wels ? - ? Austria Regionalliga West - Promotion
15:00 Cesky Tesin - Krnov Cesky Tesin - Krnov ? - ? Czech Republic Moravskoslezsky Kp
15:00 Bystrc - Boskovice Bystrc - Boskovice ? - ? Czech Republic Jihomoravsky Kp
15:00 Olympia Radotin - Predni Kopanina Olympia Radotin - Predni Kopanina ? - ? Czech Republic Prazsky Prebor
15:00 Chocen - Holice Chocen - Holice ? - ? Czech Republic Pardubicky Kp
15:00 Ayema - AS Cotonou Ayema - AS Cotonou ? - ? Benin Ligue 1 - Championship Group
15:00 Dynamo Abomey - Pantheres Dynamo Abomey - Pantheres ? - ? Benin Ligue 1 - Championship Group
15:00 Espoir - Cavaliers Espoir - Cavaliers ? - ? Benin Ligue 1 - Championship Group
15:00 United Arab Emirates U23 - Vietnam U23 United Arab Emirates U23 - Vietnam U23 ? - ? World Friendly International
15:30 Bistra - Mladost Petrinja Bistra - Mladost Petrinja ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Gaj Mace - Zagorec K. Gaj Mace - Zagorec K. ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Karlovac - Tresnjevka Karlovac - Tresnjevka ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Kurilovec - Vrbovec Kurilovec - Vrbovec ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Segesta - Dugo Selo Segesta - Dugo Selo ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Trnje - Lucko Trnje - Lucko ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Vrapce - Maksimir Vrapce - Maksimir ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Osijek 2 - Bijelo Brdo Osijek 2 - Bijelo Brdo ? - ? Croatia 2. Hnl
15:30 Crikvenica - Buje Crikvenica - Buje ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Grobnican - Rudar Labin Grobnican - Rudar Labin ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Nehaj Senj - Jadran Porec Nehaj Senj - Jadran Porec ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 NK Pomorac - Krk NK Pomorac - Krk ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Novigrad - Vinodol Novigrad - Vinodol ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Uljanik Pula - Pazinka Uljanik Pula - Pazinka ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Dinamo Pancevo - Borac Sajkas Dinamo Pancevo - Borac Sajkas ? - ? Serbia Srpska Liga - West
15:30 Stari Grad - Becej Stari Grad - Becej ? - ? Serbia Srpska Liga - West
15:30 Cibalia - Croatia Zmijavci Cibalia - Croatia Zmijavci ? - ? Croatia 2. Hnl
15:30 Kustosija - NK Dinamo Zagreb 2 Kustosija - NK Dinamo Zagreb 2 ? - ? Croatia 2. Hnl
15:30 Zapresic - Solin Zapresic - Solin ? - ? Croatia 2. Hnl
15:30 HNK Zadar - Junak Sinj HNK Zadar - Junak Sinj ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Radnicki Zrenjanin - Borac Sakule Radnicki Zrenjanin - Borac Sakule ? - ? Serbia Srpska Liga - West
15:30 Tisa Adorjan - Jedinstvo SP Tisa Adorjan - Jedinstvo SP ? - ? Serbia Srpska Liga - West
15:30 Grosuplje - Sobec Lesce Grosuplje - Sobec Lesce ? - ? Slovenia 3. Snl - West
15:30 Metta/LU - Super Nova Metta/LU - Super Nova ? - ? Latvia Optibet Virsliga
15:30 Dubrava - Varazdin Dubrava - Varazdin ? - ? Croatia 2. Hnl
15:30 Dugopolje - Rudes Dugopolje - Rudes ? - ? Croatia 2. Hnl
15:30 Orijent - Opatija Orijent - Opatija ? - ? Croatia 2. Hnl
15:30 GOSK Dubrovnik - HV Posedarje GOSK Dubrovnik - HV Posedarje ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Jadran LP - Neretvanac Jadran LP - Neretvanac ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 OSK Otok - Zmaj Makarska OSK Otok - Zmaj Makarska ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Primorac Biograd - RNK Split Primorac Biograd - RNK Split ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Uskok Klis - Urania Baska Voda Uskok Klis - Urania Baska Voda ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Cres - Naprijed Hreljin Cres - Naprijed Hreljin ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Feniks 1995 - Hajduk 1912 Feniks 1995 - Hajduk 1912 ? - ? Serbia Srpska Liga - West
15:30 Radnicki 1912 - 1. Maj Ruma Radnicki 1912 - 1. Maj Ruma ? - ? Serbia Srpska Liga - West
15:30 Vrsac - Kikinda Vrsac - Kikinda ? - ? Serbia Srpska Liga - West
15:30 Hrvace - Vodice Hrvace - Vodice ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Zagora - Sloga Mravince Zagora - Sloga Mravince ? - ? Croatia 3. Hnl West
15:30 Botev Plovdiv - Beroe Botev Plovdiv - Beroe ? - ? Bulgaria Parva Liga - Conference League
15:30 Progreso - Uruguay Montevideo Progreso - Uruguay Montevideo ? - ? Uruguay Segunda Division
15:45 MC Alger - Kabylie MC Alger - Kabylie ? - ? Algeria Ligue 1
15:45 ES Setif U21 - Saoura U21 ES Setif U21 - Saoura U21 ? - ? Algeria U21 League
15:45 Tlemcen U21 - ASO Chlef U21 Tlemcen U21 - ASO Chlef U21 ? - ? Algeria U21 League
16:00 Tirol (Am) - Fugen Tirol (Am) - Fugen ? - ? Austria Regionalliga West - Promotion
16:00 Hohenems - A. Salzburg Hohenems - A. Salzburg ? - ? Austria Regionalliga West - Promotion
16:00 Lauterach - Brauerei Egg Lauterach - Brauerei Egg ? - ? Austria Regionalliga West - Promotion
16:00 U. San Martin - ADT Tarma U. San Martin - ADT Tarma ? - ? Peru Liga 1 - Apertura
16:00 SW Essen - SSVg Velbert SW Essen - SSVg Velbert ? - ? Germany Oberliga Niederrhein - Winners
16:00 Mamelodi Sundowns - Marumo Gallants Mamelodi Sundowns - Marumo Gallants ? - ? South Africa Nedbank Cup
16:00 Slavonac Bukovlje - Marsonia Slavonac Bukovlje - Marsonia ? - ? Croatia 3. Hnl West
16:00 Sloga NG - Oriolik Sloga NG - Oriolik ? - ? Croatia 3. Hnl West
16:00 Krasnodar W - CSKA Moscow W Krasnodar W - CSKA Moscow W ? - ? Russia Supreme Division Women
16:00 Shakhtyor Soligorsk - Vitebsk Shakhtyor Soligorsk - Vitebsk ? - ? Belarus Vysshaya Liga
16:00 Bedem Ivankovo - Belisce Bedem Ivankovo - Belisce ? - ? Croatia 3. Hnl West
16:00 Granicar Zupanja - Darda Granicar Zupanja - Darda ? - ? Croatia 3. Hnl West
16:00 NASK Nasice - Gornja Vrba NASK Nasice - Gornja Vrba ? - ? Croatia 3. Hnl West
16:00 Vuteks Sloga - Croatia Dakovo Vuteks Sloga - Croatia Dakovo ? - ? Croatia 3. Hnl West
16:00 Zrinski Jurjevac - Vukovar 1991 Zrinski Jurjevac - Vukovar 1991 ? - ? Croatia 3. Hnl West
16:00 Stromsgodset - Viking Stromsgodset - Viking ? - ? Norway Eliteserien
16:00 La Nucia - Arenas Club La Nucia - Arenas Club ? - ? Spain Segunda Rfef - Promotion Play
16:00 Sestao - Eldense Sestao - Eldense ? - ? Spain Segunda Rfef - Promotion Play
16:05 Deportivo Armenio - Comunicaciones Deportivo Armenio - Comunicaciones ? - ? Argentina Primera B - Apertura
16:05 Fenix - Ituzaingo Fenix - Ituzaingo ? - ? Argentina Primera B - Apertura
16:15 Amorebieta - Ponferradina Amorebieta - Ponferradina ? - ? Spain LaLiga2
16:15 Lugo - Malaga Lugo - Malaga ? - ? Spain LaLiga2
16:20 Al-Faisaly - Al-Ettifaq Al-Faisaly - Al-Ettifaq ? - ? Saudi Arabia Saudi Professional League
16:20 Al-Nassr - Al Ahli SC Al-Nassr - Al Ahli SC ? - ? Saudi Arabia Saudi Professional League
16:30 D. Puerto Montt - Barnechea D. Puerto Montt - Barnechea ? - ? Chile Primera B
16:30 Tallinna Kalev - Legion Tallinna Kalev - Legion ? - ? Estonia Meistriliiga
16:30 Leonesa - UD Logrones Leonesa - UD Logrones ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 Zamora - Valladolid Promesas Zamora - Valladolid Promesas ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 Dep. La Coruna - Unionistas Dep. La Coruna - Unionistas ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 Ferrol - Internacional de Madrid Ferrol - Internacional de Madrid ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 R. Union - Tudelano R. Union - Tudelano ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 Sabadell - Algeciras Sabadell - Algeciras ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 S. Morning - Cobreloa S. Morning - Cobreloa ? - ? Chile Primera B
16:30 Calahorra - CF Talavera Calahorra - CF Talavera ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 SD Logrones - Celta Vigo B SD Logrones - Celta Vigo B ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 Alcoyano - Gimnastic Alcoyano - Gimnastic ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 Castellon - Cornella Castellon - Cornella ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 San Fernando - Baleares San Fernando - Baleares ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 CD Badajoz - Rayo Majadahonda CD Badajoz - Rayo Majadahonda ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 Albacete - Costa Brava Albacete - Costa Brava ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 Linense - Andorra Linense - Andorra ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 Sanluqueno - Villarreal B Sanluqueno - Villarreal B ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 Sevilla FC B - Linares Sevilla FC B - Linares ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 UCAM Murcia - Barcelona B UCAM Murcia - Barcelona B ? - ? Spain Primera Rfef - Group 2
16:30 Smouha - Enppi Smouha - Enppi ? - ? Egypt Premier League
16:30 Zamalek - El Ismaily Zamalek - El Ismaily ? - ? Egypt Premier League
17:00 Corinthians W - Avai Kindermann W Corinthians W - Avai Kindermann W ? - ? Brazil Brasileiro Women
17:00 Vocklamarkt - Deutschlandsberger Vocklamarkt - Deutschlandsberger ? - ? Austria Regionalliga West - Promotion
18:00 Internacional W - Real Brasilia W Internacional W - Real Brasilia W ? - ? Brazil Brasileiro Women
18:00 EC Cruzeiro - Esportivo EC Cruzeiro - Esportivo ? - ? Brazil Campeonato Gaucho 2
18:00 GE Gloria - Tupi RS GE Gloria - Tupi RS ? - ? Brazil Campeonato Gaucho 2
18:00 Ipatinga - Varginha Ipatinga - Varginha ? - ? Brazil Campeonato Mineiro 2
18:00 Coimbra - Democrata SL Coimbra - Democrata SL ? - ? Brazil Campeonato Mineiro 2
18:00 Avenida - Sao Gabriel Avenida - Sao Gabriel ? - ? Brazil Campeonato Gaucho 2
18:00 Figueirense - Ferroviario Figueirense - Ferroviario ? - ? Brazil Serie C - First Stage
18:00 Mushuc Runa - Dep. Cuenca Mushuc Runa - Dep. Cuenca ? - ? Ecuador Liga Pro - First Stage
18:00 Servette Geneve FC W - Basel W Servette Geneve FC W - Basel W ? - ? Switzerland Super League Women - Play Offs
18:00 Louisville City - FC Tulsa Louisville City - FC Tulsa ? - ? Usa Usl Championship
18:00 Toledo Villa - Fort Wayne Toledo Villa - Fort Wayne ? - ? Usa Usl League Two
18:00 Vermont Green - Black Rock Vermont Green - Black Rock ? - ? Usa Usl League Two
18:00 Sud America - Villa Espanola Sud America - Villa Espanola ? - ? Uruguay Segunda Division
18:10 Instituto - Chacarita Juniors Instituto - Chacarita Juniors ? - ? Argentina Primera Nacional
18:10 Nueva Chicago - Chaco For Ever Nueva Chicago - Chaco For Ever ? - ? Argentina Primera Nacional
18:15 Zurich W - Grasshopper W Zurich W - Grasshopper W ? - ? Switzerland Super League Women - Play Offs
18:30 Argentino de Rosario - Juventud Unida S. M. Argentino de Rosario - Juventud Unida S. M. ? - ? Argentina Primera D - Apertura
18:30 Yupanqui - Deportivo Paraguayo Yupanqui - Deportivo Paraguayo ? - ? Argentina Primera D - Apertura
18:30 Defensores Unidos - Acassuso Defensores Unidos - Acassuso ? - ? Argentina Primera B - Apertura
18:30 Talleres (R.E) - Colegiales Talleres (R.E) - Colegiales ? - ? Argentina Primera B - Apertura
18:30 Villa San Carlos - Argentino de Quilmes Villa San Carlos - Argentino de Quilmes ? - ? Argentina Primera B - Apertura
18:30 UAI Urquiza - Justo Jose de Urquiza UAI Urquiza - Justo Jose de Urquiza ? - ? Argentina Primera B - Apertura
18:30 Dock Sud - Canuelas Dock Sud - Canuelas ? - ? Argentina Primera B - Apertura
18:30 San Miguel - Los Andes San Miguel - Los Andes ? - ? Argentina Primera B - Apertura
18:30 Tupi-MG - Nacional de Muriae Tupi-MG - Nacional de Muriae ? - ? Brazil Campeonato Mineiro 2
18:30 Luziense - Uberaba Luziense - Uberaba ? - ? Brazil Campeonato Mineiro 2
18:30 Flandria - Villa Dalmine Flandria - Villa Dalmine ? - ? Argentina Primera Nacional
18:30 Sacachispas - Guillermo Brown Sacachispas - Guillermo Brown ? - ? Argentina Primera Nacional
19:00 Liverpool - Real Madrid Liverpool - Real Madrid ? - ? Europe Champions League - Play Offs
19:00 San Antonio Unido - Rodelindo San Antonio Unido - Rodelindo ? - ? Chile Segunda Division
19:00 La Serena - A. Italiano La Serena - A. Italiano ? - ? Chile Primera Division
19:00 Petare - Angostura Petare - Angostura ? - ? Venezuela Segunda Division
19:00 Ipatinga - Boa Ipatinga - Boa ? - ? Brazil Campeonato Mineiro 2
19:00 St. Louis Lions - Chicago City St. Louis Lions - Chicago City ? - ? Usa Usl League Two
19:00 Morris Elite - Euro New York Morris Elite - Euro New York ? - ? Usa Usl League Two
19:00 Nacional Potosi - Blooming Nacional Potosi - Blooming ? - ? Bolivia Division Profesional - Apertur
19:30 Goias - Bragantino Goias - Bragantino ? - ? Brazil Serie A
19:30 CSA - Novorizontino CSA - Novorizontino ? - ? Brazil Serie B
20:00 Macapa - Oratorio Macapa - Oratorio ? - ? Brazil Campeonato Amapaense
20:00 Academia Anzoategui - Nueva Esparta Academia Anzoategui - Nueva Esparta ? - ? Venezuela Segunda Division
20:00 Campinense - Vitoria Campinense - Vitoria ? - ? Brazil Serie C - First Stage
20:00 Titanes - Frontera Titanes - Frontera ? - ? Venezuela Segunda Division
20:00 Urena - Academia Rey Urena - Academia Rey ? - ? Venezuela Segunda Division
20:00 Indy Eleven - New Mexico Indy Eleven - New Mexico ? - ? Usa Usl Championship
20:30 Orense - Guayaquil City Orense - Guayaquil City ? - ? Ecuador Liga Pro - First Stage
21:00 Lajeadense - Santa Cruz RS Lajeadense - Santa Cruz RS ? - ? Brazil Campeonato Gaucho 2
21:00 Bolivar - Yaracuyanos Bolivar - Yaracuyanos ? - ? Venezuela Segunda Division
21:00 Confianca - Aparecidense Confianca - Aparecidense ? - ? Brazil Serie C - First Stage
21:00 Tristan Suarez - Def. de Belgrano Tristan Suarez - Def. de Belgrano ? - ? Argentina Primera Nacional
21:00 Dayton - Cleveland Force Dayton - Cleveland Force ? - ? Usa Usl League Two
21:15 La Guaira - Zamora La Guaira - Zamora ? - ? Venezuela Primera Division
21:30 Cobresal - U. De Chile Cobresal - U. De Chile ? - ? Chile Primera Division
22:00 Los Angeles FC - San Jose Earthquakes Los Angeles FC - San Jose Earthquakes ? - ? Usa Mls
22:00 Sao Paulo - Ceara Sao Paulo - Ceara ? - ? Brazil Serie A
22:00 Sampaio Correa - Guarani Sampaio Correa - Guarani ? - ? Brazil Serie B
22:00 ABC - Brasil de Pelotas ABC - Brasil de Pelotas ? - ? Brazil Serie C - First Stage
22:00 Real Pilar - Atlas Real Pilar - Atlas ? - ? Argentina Primera C - Apertura
22:10 Quilmes - Atletico Atlanta Quilmes - Atletico Atlanta ? - ? Argentina Primera Nacional
22:30 Britannia - Racing Club Aruba Britannia - Racing Club Aruba ? - ? Division Di Honor - Winners St
23:00 Atlanta Utd - Columbus Crew Atlanta Utd - Columbus Crew ? - ? Usa Mls
23:00 New York Red Bulls - DC United New York Red Bulls - DC United ? - ? Usa Mls
23:00 Toronto FC - Chicago Fire Toronto FC - Chicago Fire ? - ? Usa Mls
23:00 Pacific FC - Valour Pacific FC - Valour ? - ? Canada Canadian Premier League
23:00 Carlos Mannucci - Grau Carlos Mannucci - Grau ? - ? Peru Liga 1 - Apertura
23:00 North Carolina - Richmond Kickers North Carolina - Richmond Kickers ? - ? Usa Usl League One
23:00 Tecnico U. - Emelec Tecnico U. - Emelec ? - ? Ecuador Liga Pro - First Stage
23:00 Oakland County - Ann Arbor Oakland County - Ann Arbor ? - ? Usa Usl League Two
23:00 Hartford Athletic - Phoenix Rising Hartford Athletic - Phoenix Rising ? - ? Usa Usl Championship
23:00 Loudoun - Charleston Loudoun - Charleston ? - ? Usa Usl Championship
23:00 Miami FC - Pittsburgh Miami FC - Pittsburgh ? - ? Usa Usl Championship
23:00 CSD Barber - Victory Boys CSD Barber - Victory Boys ? - ? Promé Divishon
23:00 FC Florida U23 - Caledonia FC Florida U23 - Caledonia ? - ? Usa Usl League Two
23:00 Charlotte Eagles - North Carolina FC U23 Charlotte Eagles - North Carolina FC U23 ? - ? Usa Usl League Two
23:00 Commonwealth Cardinals - Lionsbridge Commonwealth Cardinals - Lionsbridge ? - ? Usa Usl League Two
23:00 Flint City - Kalamazoo FC Flint City - Kalamazoo FC ? - ? Usa Usl League Two
23:00 Florida Elite - Tampa Bay U23 Florida Elite - Tampa Bay U23 ? - ? Usa Usl League Two
23:00 Motown - Hudson Valley Motown - Hudson Valley ? - ? Usa Usl League Two
23:00 South Bend Lions - Kings Hammer South Bend Lions - Kings Hammer ? - ? Usa Usl League Two
23:00 The Villages - Weston The Villages - Weston ? - ? Usa Usl League Two
23:00 Virginia Beach - Patuxent Virginia Beach - Patuxent ? - ? Usa Usl League Two
23:00 Wake FC - Tobacco Road Wake FC - Tobacco Road ? - ? Usa Usl League Two
23:00 West Virginia - North Carolina Fusion U23 West Virginia - North Carolina Fusion U23 ? - ? Usa Usl League Two
23:30 CF Montreal - FC Cincinnati CF Montreal - FC Cincinnati ? - ? Usa Mls
23:30 New England Revolution - Philadelphia Union New England Revolution - Philadelphia Union ? - ? Usa Mls
23:30 Orlando City - FC Dallas Orlando City - FC Dallas ? - ? Usa Mls
23:30 Chattanooga - Bay Cities Chattanooga - Bay Cities ? - ? Usa Nisa
23:30 Chattanooga Red Wolves - Greenville Chattanooga Red Wolves - Greenville ? - ? Usa Usl League One
23:30 Tormenta - Tucson Tormenta - Tucson ? - ? Usa Usl League One
23:30 Dep. Tachira - Monagas Dep. Tachira - Monagas ? - ? Venezuela Primera Division
23:30 Fortaleza - Juventude Fortaleza - Juventude ? - ? Brazil Serie A
23:30 Bantams - Peachtree City MOBA Bantams - Peachtree City MOBA ? - ? Usa Usl League Two
23:30 Northern Virginia - Christos Northern Virginia - Christos ? - ? Usa Usl League Two
23:30 One Knoxville - Dalton One Knoxville - Dalton ? - ? Usa Usl League Two
23:30 Southern Soccer Academy - East Atlanta Southern Soccer Academy - East Atlanta ? - ? Usa Usl League Two
00:00 Inter Miami - Portland Timbers Inter Miami - Portland Timbers ? - ? Usa Mls
00:00 Minnesota United - New York City Minnesota United - New York City ? - ? Usa Mls
00:00 Union Omaha - Northern Colorado Union Omaha - Northern Colorado ? - ? Usa Usl League One
00:00 Huachipato - Palestino Huachipato - Palestino ? - ? Chile Primera Division
00:00 AHFC Royals - Houston FC AHFC Royals - Houston FC ? - ? Usa Usl League Two
00:00 Corpus Christi FC - Round Rock Corpus Christi FC - Round Rock ? - ? Usa Usl League Two
00:00 Houston Sur - Brazos Valley Cavalry Houston Sur - Brazos Valley Cavalry ? - ? Usa Usl League Two
00:00 Louisiana - Little Rock Rangers Louisiana - Little Rock Rangers ? - ? Usa Usl League Two
00:00 Manitoba - Thunder Bay Chill Manitoba - Thunder Bay Chill ? - ? Usa Usl League Two
00:00 Salt City - Park City Salt City - Park City ? - ? Usa Usl League Two
00:00 Springfield - Kaw Valley Springfield - Kaw Valley ? - ? Usa Usl League Two
00:08 Mexico - Nigeria Mexico - Nigeria ? - ? World Friendly International
00:30 La Fama - Dakota La Fama - Dakota ? - ? Division Di Honor - Winners St
00:30 Rio Grande - San Antonio Rio Grande - San Antonio ? - ? Usa Usl Championship
00:30 Tennessee - Tri-Cities Tennessee - Tri-Cities ? - ? Usa Usl League Two

Time Match Result League
FTR 02:00 PDX FC - Oly Town PDX FC - Oly Town ? - ? Usa Usl League Two
FTR 02:00 Lane United - Portland U23 Lane United - Portland U23 ? - ? Usa Usl League Two
FTR 02:00 Central Valley Fuego 2 - San Francisco City Central Valley Fuego 2 - San Francisco City ? - ? Usa Usl League Two
FTR 00:00 Texas United - Mississippi Brilla Texas United - Mississippi Brilla ? - ? Usa Usl League Two
FTR 00:00 St. Croix - Minneapolis City St. Croix - Minneapolis City ? - ? Usa Usl League Two
FTR 00:00 Peoria - Menace Peoria - Menace ? - ? Usa Usl League Two
FTR 00:00 Jong Holland - SUBT Jong Holland - SUBT ? - ? Promé Divishon
FT 00:00 Gualaceo - Aucas Gualaceo - Aucas 1 - 4 Ecuador Liga Pro - First Stage
FT 23:45 Sp. Luqueno - Pastoreo Sp. Luqueno - Pastoreo 1 - 1 Paraguay Division Intermedia
FT 23:30 Atlanta United 2 - Orange County SC Atlanta United 2 - Orange County SC 0 - 0 Usa Usl Championship
FT 23:30 Estudiantes Merida - Mineros Estudiantes Merida - Mineros 2 - 0 Venezuela Primera Division
FT 23:15 Santos AP - Ypiranga AP Santos AP - Ypiranga AP 2 - 1 Brazil Campeonato Amapaense
FT 23:10 Agropecuario - Brown Adrogue Agropecuario - Brown Adrogue 1 - 1 Argentina Primera Nacional
FT 23:05 RC New Jersey - Reading RC New Jersey - Reading 0 - 0 Usa Usl League Two
FT 23:00 Seacoast Utd Phantoms - Western Mass Pioneers Seacoast Utd Phantoms - Western Mass Pioneers 4 - 0 Usa Usl League Two
FT 23:00 Ocean City - Philadelphia Lone Star Ocean City - Philadelphia Lone Star 2 - 1 Usa Usl League Two
FTR 23:00 Nona - Miami Nona - Miami ? - ? Usa Usl League Two
FTR 23:00 Midwest United - Lansing City Midwest United - Lansing City ? - ? Usa Usl League Two
FT 23:00 Toronto FC II - Chicago Fire II Toronto FC II - Chicago Fire II 2 - 6 Usa Mls Next Pro
FT 23:00 New England Revolution II - Philadelphia Union II New England Revolution II - Philadelphia Union II 1 - 0 Usa Mls Next Pro
FT 23:00 New York Red Bulls 2 - Birmingham New York Red Bulls 2 - Birmingham 1 - 2 Usa Usl Championship
FT 23:00 Bogota - Quindio Bogota - Quindio 1 - 1 Colombia Primera B - Apertura - Quadran
FT 22:00 Tombense - Bahia Tombense - Bahia 1 - 0 Brazil Serie B
FT 22:00 CD Santa Cruz - S. Wanderers CD Santa Cruz - S. Wanderers 2 - 0 Chile Primera B
FT 22:00 Trasandino - Iberia Trasandino - Iberia 1 - 0 Chile Segunda Division
FT 21:30 3 de Febrero - Rubio Nu 3 de Febrero - Rubio Nu 0 - 0 Paraguay Division Intermedia
FT 21:15 Aragua - Portuguesa Aragua - Portuguesa 0 - 1 Venezuela Primera Division
FT 21:00 Ind. Rivadavia - CA Estudiantes Ind. Rivadavia - CA Estudiantes 2 - 0 Argentina Primera Nacional
Back to Top